Опубликованно 30.03.2014 11:27

Atklājam laivošanas sezonu

Atklājam laivošanas sezonu
Dienas kļuvušas garākas, saule spīd arvien vairāk, tādēļ ir pienācis laiks atklāt laivošanas sezonu. Var doties ārā no pilsētas uz Latvijas laukiem un izvēlēties nedēļas nogali pavadīt dabas mierā un klusumā, bet var arī palikt Rīgā un izbaudīt galvaspilsētas īpašo auru.

Viens no labākajiem laivu maršrutiem tiem, kas nevēlas doties ārpus Rīgas,  ir maršruts Andrejosta – Rīgas kanāls, kas ir tikai 6,3 km garš, bet kura laikā iespējams apskatīt daudzus Rīgas vēsturiskos namus no Rīgas kanāla puses. Maršruts ir piemērots arī Rīgas viesiem, kas vēlas pilsētu apskatīt neierastākā veidā.

Ja vēlaties vismaz uz pāris dienām izrauties no Rīgas trokšņa un pelēkajiem putekļiem, tad izmantojiet kādu no populārajiem maršrutiem pa Gauju, piemēram, Valmiera – Cēsis. Varēsiet izbaudīt daudz skaistu ainavu, uzzināt kur Latvijā atrodas Berlīne un apskatīt interesantus dabas objektus.

Laivu noma „Jenču laivas” piedāvā vēl daudz un dažādus maršrutus pa Latvijas upēm – gan vienas dienas, gan vairāku dienu. Laivu nomas darbinieki ieteiks piemērotāko maršrutu un palīdzēs nogādāt laivas uz jūsu izvēlēto vietu.

Atliek tikai izvēlēties sev maršrutu, laicīgi rezervēt laivas un doties neaizmirstamā piedzīvojumā kopā ar „Jenču laivām”!