Опубликованно 19.02.2019 13:48

Klase, laivās! (īpašais piedāvājums skolēnu grupām)

Klase, laivās! (īpašais piedāvājums skolēnu grupām)

Īpaši izdevīgs piedāvājums skolēnu grupām sākot no 20 cilvēkiem no pirmdienas līdz ceturtdienai!

Piedāvājums attiecas uz maršrutu Cēsis-Līgatne.

Grupas noteikti piesaki iepriekš pa tālruni: 20607509!


"Klase, laivās!" īpašā piedāvājuma noteikumi:
 1. Piedāvājumā skolēnu grupām ir iekļauts:
  • laivas nomas komplekts maršrutā Cēsis-Līgatne (20,00 EUR). Vienā laivas nomas komplektā ietilpst: divvietīga kanoe laiva "Medeja", divi kanoe airi, divas glābšanas vestes un viens ūdensdrošs mantu maiss.
  • viena laivas nomas komplekta noma skolēnu grupas vadītājam/skolotājam ir bez maksas.
 2. Skolēnu grupu piedāvājums ir spēkā, ja grupa sastāv no vismaz 20 skolēniem.
 3. Piedāvājumu var izmantot tikai no pirmdienas līdz ceturtdienai.
 4. Grupu ir noteikti jāpiesaka piezvanot "Jeņču laivām": 20607509, vai sūtot e-pastu info@jenculaivas.lv.
 5. Izskaidrojiet savas vajadzības, obligāti jābrīdina, ka piesakāt laivas"Klase, laivās!" īpašajam piedāvājumam.
 6. Tiks aizpildīts rezervēšanas līgums. Esat gatavi nosaukt par nomu atbildīgās personas informāciju (reģistrācijas numuru, nodokļu kodu un bankas rekvizītus juridiskām personām, personas kodu privātpersonai, kontaktinformāciju), informāciju par plānotā ceļojuma laiku un vietu, cilvēku skaitu, inventāra vajadzībām utt.
 7. Lai rezervēšana būtu spēkā, nepieciešams veikt līguma summas apmaksu. Ja līdz laivu brauciena dienai ir vairāk par 2 nedēļām, ir pietiekami apmaksāt 15% rēķina summas un atlikumu maksāt rēķinā noteiktajā termiņā.
 8. Līguma faktūra - rēķins ar maksājuma saņēmēja rekvizītiem tiek nosūtīts uz jūsu norādīto e-pasta adresi pēc līguma sastādīšanas, vienas dienas laikā.
 9. Ja līdz jūsu laivu braucienam atlikušas mazāk par 2 nedēļām, rēķina pilna apmaksa jāveic 48 stundu laikā no līguma noslēgšanas. Apmaksu var veikt ierodoties personīgi vai ar bankas pārvedumu.
 10. Ja jūsu pieteikuma brīdī līdz laivu brauciena sākumam atlikušas mazāk par 48 stundām, rezervācija būs spēkā tikai pēc pilnas līguma summas apmaksas.
 11. Ierodoties Cēsīs (Gaujas ielā 90a), grupas vadītājs dodas pie "Jeņču laivu" pārstāvja un seko "Jeņču laivu" pārstāvja norādījumiem.
 12. Uz inventāra saņemšanu visai grupai ir jāierodas vienlaicīgi.
 13. Inventāru nodod visa grupa vienlaicīgi. Inventārs nedrīkst būt bojāts. Bojāta inventāra gadījumā, radušos zaudējumus izvērtē "Jeņču laivu" pārstāvis. Materiālos zaudējumus sedz grupas vadītājs uz vietas.
 14. Grupas dalībniekiem ir jārūpējas par savu drošību, tāpēc obligāti jāvelk drošības vestes.
 15. Atbildību par visiem grupas dalībniekiem uzņemas grupas vadītājs!
 16. Visu grupas dalībnieku pienākums ir ievērot "Jeņču laivu" pārstāvja startā sniegto drošības instruktāžu un Līguma noteikumus (ar noteikumiem var iepazīties šeit) un Skolēnu grupu noteikumus! Grupas vadītāja pienākums ir iepazīstināt ar noteikumiem visus grupas dalībniekus pirms ierašanās Cēsīs (Gaujas 90a)!