Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis par laivu nomas pakalpojumu kvalitāti, kā arī visām citām lietām, kas palīdzētu mums būt labākiem. Jūs esat mums svarīgi! Izsakiet savu viedokli, uzrakstiet savu vērtējumu, vēlējumu vai atsūtiet mums priekšlikumus, kā pēc Jūsu domām mēs varētu būt vēl labāki.

Turpinājums:
Tāpēc jau arī neiedevām!

07.07.2024         Evita

Instruktāža bija vienkārša un visiem saprotama! Ļoti patika laivot!
Pirmo reizi šādi laivojām ar bērniem, bija super!!!
Bijām liels bars ar bērniem, nogurušus atveda līdz kempingam un mūsu mašīnām.
Lūgums norādīt, cik lielu cilvēku skaitu jūs varat atvest vienā reizē uz kempingu pēc laivošanas!
Diemžēl šoferis mūs gan pamatīgi apbēdināja....
Varējāt pateikt,ka šoferim atsevišķi ir dzeramnauda jādod, jo laikam no transporta pakalpojumiem, kas ir 25€, viņam nekas netiek dots...
Viņa šašutušais teikums :"Tādu baru vairs nevedīšu, pat piecīti neiedeva!"
Tāpēc jau arī neiedevām!

07.07.2024         Evita

We had an incredible kayaking experience on the River Gauja with our friends! Boat company owner Juris accommodated our needs, providing best experience possible. Our assigned driver, Osvalds, was absolutely amazing. He provided door-to-door service, picking us up from our house and dropping us off after we finished kayaking. The convenience was exceptional. As we paddled along the Gauja River, we were treated to breathtaking views. The natural beauty surrounding us made the experience even more memorable. I must say, Osvalds truly shone as our pick-up driver, going above and beyond to ensure our trip was enjoyable from start to finish. Highly recommend Jeņču Laivas!

16.08.2023         Ance

Paldies, par jauko atpūtu.

12.08.2022         Jolanta

9 zvaigznītes ,1 zvaigznīti paturēsim kā ieteikumu nākamai reizītei ,gribetos no rītiņa aukstu dušu kaut no Gaujas saņem ,dullumu nosakalot ar ziepītēm,jo Gauja bīstama upīte lai peldētos.Jūs esat super ,jūsu smaids un izpalīdzība sargā braucējus

15.07.2022         Agrita

Super trīs blondīnes kaifā

15.07.2022         Agrita

Tikko atgriezāmies no jaukajām brīvdienām.Sākumposmā bija cits maršruts laivošanai,bet Juris(īpašnieks) ieteica pamēğināt ko citu.Kolosāli!Paldies Jurim un Ivetai par atsaucību,rūpēm un superīgo attieksmi!Paldies viņu šoferītim!
Lai jums veicas!Noteikti visiem jūs ieteiksim!

07.06.2020         Inese

Jau trešo reizi šogad .... Brīnišķīgs nobrauciens rudens noslēgumā.Lieliska kompānija kā vienmēr!Paldies Jurim un viņa ģimenei par piedāvāto servisu!Gaidiet nākamo zvanu!

15.10.2018         Dzintars
Laivošanas piekritēji

Отлично провели выходные на каное по Гауе, маршрут Цесис-Сигулда. Забрали нас быстро, вежливо, приемлемые цены. Обязательно вернемся к вам еще раз. Спасибо

21.08.2018         Valentins

2018. gada augustā ar draugiem devāmies divu dienu laivu braucienā pa Gauju ar palikšanu Jenču laivu kempingā pie Cēsīm. Viss bija vienkārši lieliski - gan konsultācijas par labāko maršrutu, gan komunikācija un atbildes uz jautājumiem pirms brauciena, gan transports un informācija brauciena dienā. Kempingā par visu ir padomāts un saimnieki ar smaidu cenšas līdzēt visos jautājumos, pat, ja kaut kas ir aizmiersies mājās. Ļoti jauki samnieki un pozitīvas emocijas! Noteikti iesaku!

07.08.2018         Baiba

Вчера вернулись из нашего двухдневного путешествия на плоту. Наша дружная компания из 7 человек получила истинное удовольствие. Конечно, повезло с погодой. Первый день был маршрут из Валмиеры в Цесис. Наш плот был самым большим и веселым. На плоту хватало места и позагарать, и поджарить шашлык.Конечно, Гауя сейчас обмелела, в некоторых местах мы просто шли рядом с плотом, но это было круто и весело. Замечательная природа. Ночевка была на стоянке.Место очень красивое, оборудованы несколько мест для костра, мангалы, можно выпить кофе..Сервис очень понравился. На все вопросы отвечали профессионально и дружелюбно. На второй день сплавлялись до паромной переправы. Заняло это часов 9, но. учитывая. что мы были на плоту- это нормально. Забрали нас на бусике, довезли на стоянку. Спасибо Юрису за советы, какой лучше выбрать маршрут. Спасибо всем, кто работает на этой фирме. Наше путешествие было незабываемым! Если надумаем еще сплав по Гауе-конечно будем пользоваться вашей фирмой!

03.08.2018         Марина Фоменкова

Loti jauki sapritosi atsaucigi.Loti laba cenu politika

20.07.2018         Elita Kalnina
Vides aizsatdzibas klubs

Smaids.?!
Ko gan tas spēj?
...Daudz. Un ja drūmāku dienu spēj padarīt krāsainu, tad ļoti daudz.
Tieši tā, 2.jūnija rītā, pirms brauciena Jāņrāmis - Līgatne, sagaida "Jenču laivu" saimnieks. Paldies par iespēju izbaudīt šo brīnišķīgo maršrutu pa Gauju! Paldies par jauko sagaidīšanu, organizētību, sapratni un pozitīvajām emocijām, par krāsaino un neaizmirstamo dienu!

"Lai ziedot pasaule Jums paiet pretī,
lai varat mosties ar smaidu un smaidīt pasaulei līdz!"

Iluta

06.06.2018         Iluta

19.05.2018, Gauja,Cēsis-Līgatne maršruts.Visa ģimenīte saka lielu paldies!

20.05.2018         Dzintars Ruskis

Sveiki! Mūsu ģimene (2 pieaugušie+2 bērni) piedalījās 22.04.2018. laivu ekspedīcijā pa Misu 1-o reizi! Bija sssupper!!!!! Liels paldies Jurim, viņa cilvēkiem, Ķekavas TIC Aivai un līdzbraucējiem, upe bija pasakaina, visi bija atsaucīgi, izpalīdzīgi un jautri, laiks paskrēja zibenīgi! Paldies par Jūsu darbu un būsim priecīgi vēl izbraukt ar Jenču laivām!

23.04.2018         Liāna Ulmane

nu ko sezona atklāta 3.01.2018, Misa sagaidīja ar teicamu straumi un teicamu atpūtu. Paldies Jeņču Laivas, par iespēju super pavadīt dienu braucot pa upi. Kas to būtu domājis, ka janvārī ar var tik forši nobraukt.

06.01.2018         ēriks
rpp

atsaucīgi saprotoši un serviss superr

30.12.2017         ēriks jankovskis

Vairs nekad neveletos izmantot "Jenču Laivas" gaidijām transportu 1,5h uz vienu pusi un atpakal tikpat! Kopuma nosēdējam krasta 3h ar berniem, kamēr visi citi laivu busiñi bija laika


12.06.2017 Labdien Liāna, paldies par Jūsu izteikto viedokli. Mēģinājām sazināties ar Jums izmantojot atstāto e-pasta adresi, tā izrādījās neeksistējoša, tāpēc atbildam šeit.

Apzinot visu kompāniju vadītājus, kas bija atbildīgi par saziņu ar mums un, kas izmantoja mūsu pakalpojumus šajā nedēļas nogalē, nesaņēmām nekādus iebildumus par laiku, kas jāpavada sagaidot transportu.
Noteikti ņemsim vērā, Jūsu viedokli, lai šādas situācijas nerastos, bet principā, ja kompānija tuvojoties brauciena galamērķim laicīgi mūs informē, apmēram 1h iepriekš noteikti nav jāgaida ilgāk par 15-20 minūtēm, kas manuprāt nav pārāk ilgs laiks ņemot vērā šobrīd notiekošos ceļa remontdarbus.


Ar Cieņu,
Jeņču laivas

11.06.2017         Liana Parzina

Laivu brauciens notika no 04.05.2017-05.05.2017 braucām ar 4 laivām. Es varu teikt tikai vienu - labākā laivu noma kuru jebkad esam izmantojuši! Šoferis kas mūs veda bija ļoti atsaucīgs un profesionāls, un otrajā dienā ļoti saprotošs. Notekti izvēlētos atkal šo laivu nomu un rekomendēju arī citiem!
Paldies Jeņču laivām!

11.05.2017         Kristaps

Milzumliels paldies par sagādāto ekspidīciju un pozitīvo emociju gammu. Lieliska komanda,serviss un pieeja ikkatram braucējam.

26.04.2017         Ramina Inkognito

Super kanoe brauciens pa Ventu. Laivas, vestes, airi, viss pie vietas. Ļoti saprotoša un pretimnākoša attieksme. Paldies!

19.12.2016         Indriķis

Plostošana pa Gauju bija kaut kas neaizmirstams un vasarai piešķīra savu odziņu. Izlijuši, noguruši pēc divu dienu brauciena, bet tomēr laimīgi secinājām, ka nākamgad viennozīmīgi jābrauc atkal. Paldies par lielisko iepēju izmēģināt kaut ko jaunu!
Paldies Jeņču Laivu komandai par laipno attieksmi un atsaucīgumu!

08.08.2016         Austra

Paldies par laipno attieksmi un servisu! Lai veicas arī turpmāk!

11.07.2016         Daiga

Labdien! Līgatnes novada vidusskolas 10.klases skolēni šogad uzvarēja Jeņču laivu organizētajā konkursā vidusskolēniem. Un 1.jūnijā iegūtā balva- laivu brauciens maršrutā Cēsis-Līgatne tika realizēta! Spītējot karstuma rekordiem, ar dažām apdedzinātām ķermeņu daļām un tikai vienu apgāzušos laivu.... Paldies par šo iespēju!!! Nākamgad esam gatavi piedalīties atkal!
Nu jau 11. klases skolēni un skolotājas Aija un Beāte.

02.06.2016         Aija Ziediņa
Līgatnes vidusskola

Izcils serviss, patīkama sadarbība un visi priekšnoteikumi, lai izbaudītu laivu braucienu ar prieku.

Paldies par atsaucību, organizējot nestandarta maršruta braucienu!

Brauksim vēl un rekomendējam citiem!

16.06.2015         Sanita

Paldies Jeņčiem par iespēju paplostot Gaujas ūdeņos (Cēsis - Līgatne)! Plosts stabils, cena adekvāta, komunikācija patīkama! Vienīgi iesaku rūpīgāk apdomāt laika grafiku... Pretvējš apvienojumā ar pofigu un nelielu devu stiprinātu dzērienu mājaslapā norādītās 8 stundas mums kā galīgiem iesācējiem pārvērta par 10 stundām. Citādi - neviena slikta vārda un iesaku visiem!

15.06.2015         Mārtiņš

Jūnija sākumā izdomājām ar kolēģiem aizbraukt ar laivām. Ļoti isā laikā bija jāatrod piemērots piedavājums, kuru atradām Jeņču Laivās. Uzreiz iepatīkās ļoti labi orgaizēta mājaslapa. Visa informācija bija pieejāma un saprotama. Kad sazvanīju organizatoru Juri, tad uzreiz arī sapratu, ka brauciens notiks un mūsu atpūta izdosies. Uzreiz var redzēt, ka cilvēks mīl savu darbu un ir priecīgs dot cilvēkiem iespēju labi pavadīt laiku. Tā nebīja vienkārša laivu noma, bet pilns atpūtas serviss. Juris pat iedeva mums vienu papildus laivu par brīvu mūsu ērtībai. Ļoti iesaku izmantot Jenču Laivu servisu savas atpūtas organizēšanai. Pats noteikti braukšu ar jeņču laivām vēlreiz.

Paldies Jurim un Jeņču Laivām!

11.06.2015         Oļegs Mihailovs
SIA Kreiss

Sveiki! No rīta tapa ideja palaivot pa Rīgu. Sazvanījām un sanāca ka pēc 2 stundām jau sēžam laivā. Pilsētu redzējām no cita skatu punkta. Serviss un komunikācija super. Ieteiksim draugiem un paziņām. Paldies!

06.09.2014         Mārtiņš

Paldies "Jenču Laivām" - ļoti atsaucīgi un pretimnākoši arī iesācējiem !! Laivas stabilas, naktsmītne ideāla, atpūta burvīga ! Āķis ir lūpā !
Nākamreiz noteikti izmantosim Jenču Laivu piedāvātos pakalpojumus.

25.08.2014         Jana

Bija forši ar jums sadarboties paldies par ierādīto piknika vietu, viss bija super! Paldies!

05.08.2014         Ilze Zepa

Наша небольшая компания брала небольшой однодневный маршрут Мазсалаца - Стайцеле (17-19 км). Проплыли мы его довольно быстро - за всего-то 4 часа с остановками. Река Салаца - спокойная (во всяком случае - на нашем отрезке), общий настрой - полный relax и умиротворение! Очень понравился подход организатора Юриса -- основательная подготовка и доброжелательное отношение. Я тестировала услугу проката лодок и в других фирмах и с уверенностью могу сказать, что организация здесь действительно на высшем уровне! Впервые (!) услышала инструктаж - как грести эффективнее, как держать весло в разных ситуациях и т.д. О своем водном транспорте Юрис заботится, он не сажает в 2-х местную лодку 3-их гребцов, инвентарь Jenču laivas выдаётся чистый, в отличном состоянии. Забрал нас Юрис в конце маршрута на бусике (наличие вместительного транспорта, когда компания большая - это замечательно, я вам скажу!))). Слова "мы позаботимся о вашем отдыхе" - это не просто слова, это реальность! Всё очень понравилось, очень приятные воспоминания! :)

22.07.2014         Анна

Sirsnīgs paldies Jenču laivām par lieliski organizētajiem un lustīgajiem Līgo svētkiem kempingā Ozianna! Ja laiks mūs nelutināja, to noteikti darīja Iveta un Juris - pilnīgi par visu bija padomāts!

Bija interesanti redzēt Daugavu tās neierastajā tecējumā - Daugavas lokos, kur saule mijās ar stiprām lietus gāzēm, bet brauciena beigās izmirkušos laivotājus jau gaidīja bagātīgi klātais svētku galds un muzikants, kurš lika dejot pat tiem, kuri, veselības problēmu dēļ, parasti to nemēdz darīt.
Paldies! Godam nolīgots! :)

29.06.2014         Aiva

Paldies par teicami orgnizēto bērnudārza izlaiduma braucienu no Cēsīm līdz Līgatnei. Pateicoties lieliskai instruktāžai pirms brauciena, drošības vestēm, ūdens drošiem maisiem mantām un piemērota lieluma laivām katrai ģimenei, mēs varējām izbaudīt laivu braucienu pat ar maziem bērniem laivā. Arī par katras laivas sagaidīšanu pie krācēm - paldies! Ar Jums ir droši.

03.06.2014         Baiba

Paldies Jeņču laivām par burvīgo rītu uz Daugavas!!! Jau plānoju nākamo izbraukumu.

29.08.2013         Ilze Vilšķērste
www.dabastures.lv

Paldies, Kekaviņas brauciens, bija jautrs un lieliski noorganizēts pasākums! Un zupiņa ņammm

08.04.2014         Lāsma Ozoliņa

Nesen izbaudīju ar jeņču laivām organizētos braucienus pa mazo juglu un ķekaviņu. Kā iesācējai tas bija gan kā pārbaudījums,gan laba atpūta. Paldies jeņču laivām par šādu iespēju. Noteikti izmantošu turpmāk jeņču laivas. :)

29.06.2013         Liene

2012. gadā no 4. līdz 6. maijam piedalījos Jeņču laivu organizētajā copes braucienā pa Aivieksti.

Bija iespēja noķert līdz šim lielāko līdaku, kā arī, savas kļūdas pēc, atklāt peldsezonu :)

Taču kopumā jautrs un piedzīvojumiem bagāts pasākums. Noteikti šogad izmantošu iespēju atkal piedalīties kāda no Jeņču laivu organizētajiem copes braucieniem.

22.10.2012         Andža

Atsaucīgi cilvēki ir Jenču Laivās, palīdzēja ar maršruta izvēli, transportu un brauciena laikā. Mūsu specifiskās vēlmes tika pilnībā apmierinātas, atpūta izdevās.

Paldies, noteikti izmantosim vēl Jeņču Laivu pakalpojumus!

17.10.2012         Mārtiņš, Valdes loceklis
Latvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrība


**Obligātie lauki