Jaunums - plostu noma Gaujā un Daugavā!

Tagad Jeņču laivas piedāvā arī aizraujošus braucienus ar koka plostiem pa Gauju vai Daugavu! Lielisks piedāvājums atpūtai draugu lokā vai oriģināla ideja jebkurām svinībām. Plostu lielums ir pielāgojams jebkuram cilvēku skaitam, jo plosts tiek veidots no 1,5x3 m lieliem moduļiem. Viena moduļa celtspēja ir aptuveni 400kg, kas ļauj ērti izvietoties trīs cilvēkiem un līdzpaņemtajām mantām. Brauciena ilgums atkarīgs no izvēlētā maršruta, straumes ātruma, vēja virziena un arī gadalaika. 

Plosta nomas cenā ietilpst plosts, glābšanas vestes, pavadīšana un sagaidīšana maršruta beigās. Iespējams, arī vienoties par transportu, ēdināšanu un citiem pakalpojumiem, tajā skaitā, pavadošo personu, kas pavadīs jūs braucienā ar plostu. Plosti ir aprīkoti ar galdiem, soliem, nojumēm, enkuru un tauvu. Plosta vadīšana notiek ar diviem airiem - pa vienam priekšā un aizmugurē. Pēc vienošanās uz plosta varam arī uzstādīt grilu un piedāvāt ogles grilam. Ja vēlaties, varam papildus piedāvāt arī kanoe laivas - tiem, kuri vēlas brīžiem izbaudīt divvientulību un neatkarību no plosta. 

Brauciens ar koka plostu Gaujā vai Daugavā - tā ir atpūta un neparasts piedzīvojums vienlaikus. Ir vērts izmēģināt!

Plostu nomas izcenojumi:

Vienas dienas maršruti:
Divu līdz trīs dienu maršruti
Cenas plosta nomai norādītas cilvēku skaitam no 10 līdz 15 cilvēkiem. Pakalpojumā iekļauts autovadītāju transports uz/no maršruta sākumpunkta.
Plosta izmērs 7,5 m * 3 m 


plostu noma
  • Plostu noma
  • Plostu noma
  • Plostu noma
  • Plostu noma