pirmā kanoe laiva
Ar ko tad sākās laivu noma "Jeņču laivas".

Bija saulains pavasaris, kad kaut kādu iemeslu vadīts nolēmu iegādāties kanoe laivu.  Tas bija pavasara saules iespaidā, vai arī pēc aukstās un tumšās ziemas biju noilgojies pēc atpūtas uz ūdeņiem, bet aprīļa mēneša dienas vidū es stāvu un skatos uz savu tikko iegādāto, vēl nepabeigto kanoe laivu.

Jau pēc brīža man prātā iešāvās doma, ka ir īstais laiks to iemēģināt tepat netālu esošās Ķekaviņas upītes straujajā pavasara tecējumā. No šķūnīša paņēmu lāpstu, ko nolēmu izmantot kā airi, jo kanoe airu man vēl nebija, un devos savā pirmajā izbraukumā pa Ķekaviņu.

Ar šo braucienu arī sākās – laivu noma Jeņču laivas.
Domāju, ja man patīk tāda veida piedzīvojumiem bagāta atpūta uz ūdens, tad noteikti ir arī citi tāpat domājošie. Tā paša gada augustā devos "izlūkbraucienā" pa Gauju, jo kur gan citur, ja ne Gaujā meklēt  domubiedrus.  Šajā braucienā piedalījās vairs ne tikai viena kanoe laiva, bet gan jau divas, kas tika iegādātas un pabeigtas pašu spēkiem.

Uz šo brīdi laivu nomā “Jeņču laivas” ir pieejamas jau vairāk kā 100 laivas, ieskaitot gan kanoe laivas, gan kajakus. Laivu braucieni ir mūsu aizraušanās, tāpēc vēlamies iepazīstināt ar to burvību arī jūs. Piedāvājam atpūtas un makšķerēšanas izbraucienus pa gandrīz visām Latvijas upēm ar kajakiem un kanoe laivām, kā arīdzan, nogādāsim jūs un laivas jūsu izvēlētā maršruta sākumpunktā un sagaidīsim jūs brauciena beigās, lai nogādātu atpakaļ. Piedāvājam arī izbaudīt upju burvību dodoties plostu braucienos. Varam konsultēt maršruta izvēlē, kā arī sniegt citus noderīgus ieteikumus.

2017. gadā uzsākām darbu pie kempinga izveides Gaujas krastā, Cēsīs (Gaujas ielā 90a). Labiekārtojām telts vietas un ugunskura vietas, kā arī parūpējāmies par vietu, kur atstāt automašīnu. Piedāvājam inventāra īri - teltis, guļammaisus u.c., pirts “Muciņa” īri, kā arī esam padomājuši par citām ērtībām.

Laivu braucieni ir piemēroti ikvienam - pamēģiniet un varbūt tas aizraus jūs tikpat ļoti kā mūs. 

Jūsu atpūta ir mūsu rūpes!

Uz tikšanos, Jūsu Jeņču laivas!