Kā veikt inventāra rezervēšanu

  1. Piezvanot mums 20607509, vai sūtot e-pastu info@jenculaivas.lv.
  2. Izskaidrojiet savas vajadzības.
  3. Tiks aizpildīts rezervēšanas līgums. Esiet gatavi nosaukt par nomu atbidīgās personas informāciju (reģistrācijas numuru, nodokļu kodu un bankas rekvizītus juridiskām personām, personas kodu privātpersonai, kontaktinformāciju), informāciju par plānotā ceļojuma laiku un vietu, cilvēku skaitu, inventāra vajadzībām utt.
  4. Lai rezervēšana būtu spēkā, nepieciešams veikt līguma summas apmaksu. Ja līdz pārgājiena dienai ir vairāk par 2 nedēļām, ir pietiekami apmaksāt 15% rēķina summas un atlikumu maksāt rēķinā noteiktajā termiņā.
  5. Līguma faktūra - rēķins ar maksājuma saņēmēja rekvizītiem tiek nosūtīts uz jūsu norādīto e-pasta adresi pēc līguma sastādīšanas, vienas dienas laikā.
  6. Ja līdz jūsu ceļojumam atlikušas mazāk par 2 nedēļām, rēķina pilna apmaksa jāveic 48 stundu laikā no līguma noslēgšanas. Apmaksu var veikt ierodoties personīgi vai ar bankas pārvedumu.
  7. Ja jūsu pieteikuma brīdī līdz ceļojuma sākumam atlikušas mazāk par 48 stundām, rezervācija būs spēkā tikai pēc pilnas līguma summas apmaksas.
  8. Uzmanību! Akciju atlaižu kuponus un atlaižu kartes lūdzam pieteikt pasūtījuma izdarīšanas brīdī!