Jeņču laivas atjauno floti

Kamēr zemi klāj sniegs un lielāko daļu upju ledus kārta, mēs – JENČU LAIVAS, pamazām sākam gatavoties jaunajai laivošanas sezonai. Šogad atsvaidzināsim mūsu floti ar jauniem kajakiem (Vista), kā arī laivotajiem, kam dabas burvību un ūdens čalas, vairāk patīk baudīt vienatnē būs pieejama vienvietīgs kajaks.

Sezonas atklāšana 2016

Un kurš teica, ja ārā ir sniegs nevar laivot?
 
Var un kā vēl var, skatoties ārā par logu un vērojot ūdens līmeņa izmaiņas Misas upē, ar airiem gribējās vicināt janvāra pēdējā svētdienā 31.01.2016. Taču iepriekšējā dienā, drošības labad, aizbraucu pārbaudīt reālo situāciju pie upes, un tur mani sagaida nepatīkami jaunumi - upē vēl ir ledus.

Laivu brauciens - ekspedīcija pa Ķekaviņas upi

Ķekavas novada TIC organizē laivu braucienu-ekspedīciju pa Ķekaviņas upi, maršrutā [Jeņči - mini zoo "Ķekaviņas Līči"]. Brauciens notiks svētdien, 12. aprīlī 09:00

09:10 - dalībnieku transports (tikai iepriekš pieteiktie) no Ķekavas novada TIC uz Jeņčiem
09:30 - pulcēšanās Jeņčos pie kādreizējā tilta pār Ķekaviņu
10:00 - brauciena sākums
13:00 - pirmā piknika pauze (līdzpaņemtās maizītes un tēja)
16:00 - otrā piknika pauze Ķekaviņas Līčos (līdzpaņemtās maizītes un tēja) un organizātoru sarūpētā zupa
16:00 - 16:50 - pēc izvēles, mini Zoo apskate 2,00 EUR no personas.
17:00 - dalībnieku transports (tikai iepriekš pieteiktie) no mini zoo "Ķekaviņas Līči" uz Ķekavas novada TIC.

Laivu noma Jeņču laivas piedalās izstādē Balttour 2015

No 6. līdz 8.februārim Ķīpsalā norisināsies izstāde "Balttour 2015." Gaidīsim jūs ciemos Daugavas lejteces stendā, kurā būs iespēja nofotogrāfēties īstā kanoe laivā, kā arī uzzināt par citām interesantām atpūtas iespējām Daugavas lejteces novados. Uz tikšanos!

Vēlies izbaudīt rudeni?

Vēlies izbaudīt rudeni, bet negribi kā katru gadu braukt uz Siguldu un drūzmēties barā? Ir īstais laiks doties ar laivām braucienā pa Rīgas kanālu! Ideāla atslodze pēc nogurdinošas darba dienas: vienā virzienā airējot var priecāties par zeltainajām koku lapām; airējot atpakaļ jau paliks tumšs un varēs izbaudīt naksnīgo Rīgu un izgaismotos tiltiņus. Rezervē braucienu, kamēr lapas vēl kokos: jenculaivas@gmail.com, tel. 20607509!

27. septembrī laivu brauciens-ekspedīcija pa Misu!

Karstā vasara nu beigusies un arī mazajās upēs ūdens līmenis kļuvis piemērots, lai pa tām laivotu. Tamdēļ Tūrisma koordinācijas centrs sadarbībā ar laivu operatoru Jeņču laivas (www.jenculaivas.lv) rīko kārtējo laivu braucienu-ekspedīciju pa Misas upi. Šoreiz brauksim jau ierasto maršrutu [A7 šoseja – Plakanciems], tomēr, tā kā ūdens līmeņa starpība pret pavasarī esošo ir vismaz 1,5 metri, tad brauciens solās būs savādāks un tāpēc arī interesants.

Laivu brauciens - ekspedīcija apkārt Nāves salai

Laivu brauciens notiks 11. maijā, ar 2-vietīgām vai 3-vietīgām kanoe laivām. Laivas nomas maksa no 18,- EUR. Cenā ietilpst - laiva divām vai trim personām, vestes, airi, laivas nogāde uz brauciena sākuma vietu, kā arī transports no Ķekavas novada TIC uz brauciena sākumu un atpakaļ pēc finiša.